Lloret de Mar jest znane nie tylko z ponad 168 doskonałych hoteli, zwykle położonych w bliskiej odległości od plaży, ale również posiada bogatą ofertę lokalową, którą oferują mieszkańcy Lloret de Mar. W ofercie znajdują się liczne domy wakacyjne, apartamenty, mieszkania a nawet luksusowe wille. Dla każdego coś dobrego i miłego, znajdziemy cały apartament w Lloret de Mar za 160 euro miesięcznie, jak i świetnie wyposażoną i położoną willę za kilka tysięcy euro.
Wynajem takich domków, apartamentów i willi jest szczególnie opłacalny, jeśli wybieramy się na wakacje do Lloret de Mar większą grupą, wtedy wynajęcie takiego domku wychodzi dużo taniej, aniżeli musielibyśmy zapłacić za poszczególne osoby, lokując je w pokojach hotelowych.

Apartamenty w Lloret de Mar można przeszukiwać np. dzięki znakomitej wyszukiwarce firmy ATRAVEO.
Poniższy link kieruje bezpośrednio na stronę wyszukiwania domków i apartamentów w Lloret de Mar:

Apartamenty, domy i wille w Lloret de Mar
Przykładowe oferty:

Dom wakacyjny w Lloret de Mar

Willa 89 m2 w zacisznej części Lloret de Mar


Piekny dom w stylu hiszpańskim do wynajęcia w Lloret de Mar, 89 m2 powierzchni, możliwość zamieszkania 6 osób, apartament zawiera 3 sypialnie, łazienkę, dobrze wyposażoną kuchnię (lodówka, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, ekspress do kawy, kuchenka gazowa), telewizję satelitarną, 2 telewizory, dvd, sprzęt stero, cena od 392 euro za tydzień.

Szczegóły oferty -> zobacz więcej

.

studio-447768-lloret-de-mar

Studio 37 m2 dla 2 osób, 100 metrów od plaży


Mieszkanie dla 2 osób, łazienka, kuchnia, lodówka, mikrofalówka, pralka, ekspress do kawy, telewizja satelitarna, salon z łóżkiem małżeńskim, cena od 173 euro za tydzień.
 


Szczegóły oferty -> zobacz więcej

.

Zobacz więcej ofert:

Apartamenty, domy i wille w Lloret de Mar