Jeśli wylądowalismy na lotnisku Girona-Airport i chcemy się dostać do Lloret de Mar, mamy naprawdę sytuację komfortową, gdyż Girona leży w odległości od Lloret o połowę mniejszej, aniżeli Barcelona, większa jest także częstotliwość przewozów autobusowych.
Po wyjściu z terminala na lotnisku, musimy odnaleźć stanowisko autobusów i możemy np. skorzystać z usług firmy przewozowej SAGALES.
Zawsze też możemy skorzystać z usług prywatnego transportu, szczególnie jeśli jedziemy większą grupą – kurs taką prywatną taksówką z lotniska w Gironie, pod hotel w Lloret de Mar, wyniesie około 50 euro.

Firma przewozowa SAGALES: www.sagales.com


 

Obecnie, przewozy na na trasie Girona – Lloret de Mar, dla firmy Sagales wykonuje BARCELONA-BUS.

Oryginalny rozkład jazdy w formacie pdf, można ściągnąć ze strony http://www.sagales.com/pubdocs/3627_aeroport-girona-costa-brava-sud-i-maresme-estiu-(23-06-a-11-09)-2013-05-28-(605).pdf
Jest to rozkład jazdy na lato 2013.

 
Bilet można kupić u kierowcy i kosztuje 10 euro w jedna stronę. Możemy od razu kupić bilet powrotny, wyjdzie wtedy taniej – 18 euro.
Autobus pokonuje trasę w ciągu 35 minut.
 
Autobus przyjeźdża na do Lloret de Mar na dworzec autobusowy na ulicy Avinguda Vila de Blanes.


Wyświetl większą mapę


Na stronie firmy przewozowej Sagales/BarcelnaBus możemy też skorzystać z wyszukiwarki, gdybyśmy chcieli jechać do innego miasta: http://www.sagales.com