Wczasy w Lloret de Mar stają się powoli hitem zakupów grupowych, na których możemy kupić dane usługi ponad 50% taniej. Najpopularniejszą tego typu stroną jest Groupon.pl i właśnie teraz, w dziale „travel” tego serwisu, mamy aż 3 oferty wczasów w Lloret de Mar. Ceny takich wczasów są zwykle bardzo atrakcyjne, ale warto zwrócić uwagę na warunki rabatowego kuponu i konkretne terminy wczasów. Oferty tego typu zwykle dotyczą wczasów autokarowych, musimy się więc liczyć z dosyć długą podróżą – od kilkunastu do dwudziestu paru godzin. Plusem wycieczki autokarowej jest możliwość podziwiania krajobrazów, oraz niekiedy dodatkowych bonusów – często biura podróży robią kilkugodzinny przystanek, dzięki czemu możemy zwiedzić Wenecję, Weronę, czy Monako.

Kliknij i sprawdź aktualną ofertę wczasów z Groupona!


Aktualne oferty z Groupon.pl: 11 lipca 2012

8-dniowe wakacje w Lloret de Mar na wybrzeżu Costa Brava z Super Travel Group za 1199 zł samolotem
HIT! W odróżnieniu od poprzednich ofert, tym razem lecimy SAMOLOTEM!
Oferta obejmuje 8-dniową wycieczkę do Lloret de Mar dla 1 osoby: 7 noclegów w hotelu*** (Montanamar/Selvamar/Guitart/Hawaii/Montevista/Maria del Mar/Flamingo/Frigola – pokoje 2-osobowe), 7 śniadań, przelot samolotem w dwie strony (wylot z Gdańska, Rzeszowa, Wrocławia, Bydgoszczy lub Krakowa), opiekę rezydenta, podatek VAT, bagaż do 10 kg.

Szczegóły oferty tutaj: 8 dni w Lloret de Mar samolotem, ze śniadaniami z biurem Super Travel Group za 1199 zł


Poprzednie oferty: (już NIEAKTUALNE)

12 dniowe wakacje w Lloret de Mar z biurem podróży PAI, wraz z przejazdem komfortowym autokarem, zakwaterowaniem, wyżywieniem, oraz uwaga – zwiedzaniem Wenecji, Paryża i Monte Carlo w cenie już od 1399 zł.
Szczegóły oferty: Wakacje w Lloret de Mar z biurem PAI od 1399 zł

Pierwsza oferta, to 12 dniowa wycieczka do Lloret de Mar, ze znanym biurem podróży FUNCLUB, wraz z dojazdem luksusowym autokarem, w cenie 899 zł od osoby, jednakże trzeba wykupić śniadania i obiadokolacje za 90 euro. Zakwaterowanie w Hotelu Goya.
Szczegóły oferty tutaj: Wczasy w Lloret de Mar z biurem FUNCLUB od 899 zł

I ostatnia promocyjna oferta, to 12 dniowe wczasy w Lloret de Mar z weteranem Groupona – biurem Super Travel Group, oferta obejmuje przejazd luksusowym autokarem, nocleg tranzytowy, śniadania a także jako bonus – zwiedzanie Wenecji i Monako. To wszystko już w cenie od 899 zł.
Szczegóły oferty: Wczasy w Lloret de Mar z biurem Super Travel Group od 899 zł

Życzymy wspaniałych i udanych wakacji!