Zapewnie wielu z Was jadąc na wakacje, przywozi z odwiedzanych miejsc pocztówki. Szczególnie dawniej pocztówki były bardziej popularne, w końcu nie każdy miał aparat by uwiecznić piękne plenery i miejsca, a film w klasycznym aparacie analogowym miał tylko 36 klatek… Ale i do dziś pocztówki mają pewną przewagę, zwykle pokazują najbardziej atrakcyjne miejsca, często też ujęcia są wykonane np. z lotu balonem, samolotem oraz ułożone w atrakcyjne kolaże.
Okazuje się, że buszując w sieci internet, możemy znaleźć również wiele pocztówek z naszej ulubionej, wakacyjnej miejscowości, czyli Lloret de Mar. Szczególnie nostalgicznie wyglądają te pocztówki, które przedstawiają Lloret de Mar, którego już nie ma, w charakterystycznych kolorach vingate, w czasach gdy Lloret de Mar było kurortem odwiedzanym przez Hiszpanów i Anglików.

Poniżej kilka znalezionych pocztówek:

kolejna-pocztowka-lloret-de-mar-kolaz

lloret-de-mar-pocztowka-zamek-do-anglii

pocztowka-lloret-de-mar-lata-80

pocztowka-piekne-miejsca-lloret-de-mar

pocztowka-lloret-de-mar-z-mapka

pocztowka-lloret-de-mar-widok-na-zamek

lloret-de-mar-pocztowka-och-fantastic

lloret-de-mar-piekne-plaze-na-pocztowkach

Pocztówki znaleziono na następujących stronach:

virtualtourist.com, postcards.delcampe.co.uk, colnet.com, melawend.com, traveleye.com, postcrossing.com, worldonpostcards.wordpress.com, marcelia89-postcrossing.blogspot.com, www.cartes-postales-ancienne.com, madzia-mojaprzygodaz.blogspot.com